KONST / Litografier / Färglitografi 12689238
nr 1268 9238
Mijo Kovacic
(f. 1935), Kroatien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/200. Motivet: 44x60 cm
Mijo Kovaèiæ, kroatisk bildkonstnär född 1935.
måndag 12 augusti 2019
kl 20:18:51